Ndërtimi i Lotit III te Unaza e Re, të shtunën mbyllet ish- sheshi Shqiponja, rekomandohen rrugët alternative

Publikuar tek: aktualitet, më 11:15 22-10-2020 Ndërtimi i Lotit III te Unaza e Re, të shtunën mbyllet ish- sheshi Shqiponja, rekomandohen rrugët alternative

Ditën e shtunë për shkak të punimeve që do bëhen do të mbyllet ish-sheshi i Shqiponjave.

Ndërkohë, për shkak të këtyre punimve do të bllokohet hyrja te Dogana apo ish-Shqiponja. Sipas planit të Policisë së Tiranës, automjetet që vijnë nga Durrësi do të përdorin rrugën e Ndroqit.

Ndërsa ato nga Rrogozhina të përdorin rrugën nga Elbasanit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkon në Kuvend pr/ligji për blerjen e vaksinës anti-Covid, ja sa do të paguajë Qeveria shqiptare dhe sa doza do marrë (Cila është KOMPANIA)
Gjykata vendos më 3 nëntor për ish-kryebashkiakun e Shkodrës »
Article Logic
Execution time: 0.011129856109619
array(1) { ["section"]=> string(113) "ndertimi-i-lotit-iii-te-unaza-e-re-te-shtunen-mbyllet-ish-sheshi-shqiponja-rekomandohen-rruget-alternative-224709" }