Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë, Rita Ora bën gjestin e veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:34 10-09-2019 Ndeshja e Kosovës kundër Anglisë, Rita Ora bën gjestin e veçantë

Ka vetëm pak minuta që ka filluar ndeshja mes përfaqësueses së Kosovës dhe Anglisë.

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që e kanë uruar Kosovën për një fitore.

Mes tyre nuk ka munguar as këngëtarja e njohur shqiptare në botë Rita Ora.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto që është realizuar në vitin 1999 ku një vogëlush shqiptar shihet duke luajtur futboll me një ushtar britanik.

‘Paçi fat’ ka shkruar Rita mbi foto.

Screenshot_14.png

dunyaca-unlu-pop-sanatcisi-rita-ora-kosova-da-7730394_x_o.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091168880462646
array(1) { ["section"]=> string(70) "ndeshja-e-kosoves-kunder-anglise-rita-ora-ben-gjestin-e-vecante-178001" }