Ndeshja Laçi-Kukësi/ Goditet lojtari me fishekzjarr

Publikuar tek: aktualitet, më 16:59 08-02-2015 Ndeshja Laçi-Kukësi/  Goditet lojtari me fishekzjarr

Një incident i rëndë ka ndodhur gjatë zhvillimit të ndeshjes Laçi-Kukësi ku ka mbetur i dëmtuar lojëtari  Dritan Smajli . Smajli u qëllua me fishekzjarr nga tifozët në stadium. Fishekzjarri ka rënë mbi kokën e lojtarit i cili është transportuar menjëherë drejt Tiranës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Dritan Smajli luan si mbrojtës në ekipin e Kukësit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Vlorë një i vdekur, disa të plagosur
Polumbarët dhe forcat e Kosovës pastrojnë rezervuarin e Maskurisë »
Article Logic
Execution time: 0.010792970657349
array(1) { ["section"]=> string(55) "ndeshja-laci-kukesi-goditet-lojtari-me-fishekzjarr-2722" }