Ndeshja me kombëtaren/ Atmosferë elektrizuese në rrugët e Italisë, ja ç’bënë tifozët kuq e zi pas mesnate (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 07:46 24-03-2017

Flamuj kuq e zi, këngë patriotike dhe besimi tek fitorja.

Ka qenë kjo atmosfera elektrizuese që kanë krijuar mbrëmë pas mesnate tifozët shqiptarë në rrugët e Italisë.

Një grup të rinjsh kanë kënduar himnin dhe këngë të tjera patriotike, duke reflektuar besimin se 90 minutat e ndeshjes eleminatore për në botëror do të finalizohet me fitoren e ekipit kombëtar.

Ndeshja e shumëpritur do të luhet gjatë ditës së sotme në stadiumin e Palermos në shtetin fqinj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073270797729492
array(1) { ["section"]=> string(115) "ndeshja-me-kombetaren-atmosfere-elektrizuese-ne-rruget-e-italise-ja-c-bene-tifozet-kuq-e-zi-pas-mesnate-video-72964" }