Ndeshja Shqipëri – Bosnje nisi e mbaroi me stadiumin bosh

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:31 29-03-2017 Ndeshja Shqipëri – Bosnje nisi e mbaroi me stadiumin bosh

Ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Bosnjes nisi dje duke rënë në sy menjëherë shkallët e zbrazura të stadiumit “Elbasan Arena”.

Interesi i tifozëve ka qenë i ulët për ndeshjen e djeshme, dy ditë pas humbjes 2-0 ndaj Italisë, ndeshje e vlefshme për eleminatoret e Kupës së Botës, por edhe përplasjes së tifogrupeve me FSHF-në.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal në gjendjen civile, 15 vjeçarin e bëjnë vajzë. Mjeku specialist: Eshtë djalë
Deputeti i LSI-së në gjendje të rëndë, dërgohet me urgjencë jashtë shtetit »
Article Logic
Execution time: 0.012866020202637
array(1) { ["section"]=> string(61) "ndeshja-shqiperi-bosnje-nisi-e-mbaroi-me-stadiumin-bosh-73441" }