Ndeshja Shqipëri-Francë, Erion Veliaj shfaqet krah efektives Ina Nuku (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:15 17-11-2019 Ndeshja Shqipëri-Francë, Erion Veliaj shfaqet krah efektives Ina Nuku (FOTO) Kyrebashkiaku i Tiranes, Erion Veliaj dhe efektivja Ina Nuku

Ndërkohë që po zhvillohet ndeshja Shqipëri-Francë, në ‘Arenën Kombëtare’ i pranishëm është edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, Veliaj ka publikuar një foto pranë efektives së policisë, Ina Nukut.

Në sfond të fotos shihet edhe fusha e futbollit në stadiumin e sapo inaguruar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018563032150269
array(1) { ["section"]=> string(80) "ndeshja-shqiperi-france-erion-veliaj-shfaqet-krah-efektives-ina-nuku-foto-186240" }