Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF surprizon fansat

Publikuar tek: sport, më 18:49 07-09-2018 Ndeshja Shqipëri-Izrael, FSHF surprizon fansat

Luhet sot në orën 20:45 në stadiumin “Elbasan Arena” ndeshja mes Shqipërisë dhe Izraelit e vlefshme për kompeticionin më të ri, Liga e Kombeve.

Sakaq, Federata Shqiptare e Futbollit ka marrë një vendim të papritur për uljen e çmimit të biletave me 50%.

Shkak është bërë numri i ulët i tifozëve shqiptarë që kanë blerë deri tani bileta për të parë ndeshjen.

Përballja Shqipëri-Izrael luhet nën masa të rrepta sigurie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038195133209229
array(1) { ["section"]=> string(52) "ndeshja-shqiperi-izrael-fshf-surprizon-fansat-133558" }