Ndeshja Shqipëri-Moldavi, zbulohet i ftuari special i kombëtares (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 19:07 11-06-2019 Ndeshja Shqipëri-Moldavi, zbulohet i ftuari special i kombëtares (FOTO)

Na ndan vetëm një orë nga ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë, e vlefshme për eleminatoret e Euro 2020-të.

Edhe mesa duket i ftuari special i kësaj ndeshje është futbollisti i Arsenalit dhe njëkohësisht i kombëtares zviceriane Granit Xhaka.

Ai ka ardhur jo vetëm për të mbështetur kombëtaren shqiptare, por edhe vëllain e tij, Taulant Xhakën.

Së fundmi, Xhaka ka dhënë lajmi se do të bëhet shumë shpejt baba.

Screenshot_3.png

Screenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070581436157227
array(1) { ["section"]=> string(75) "ndeshja-shqiperi-moldavi-zbulohet-i-ftuari-special-i-kombetares-foto-167852" }