Ndeshja Shqipëri - Serbi, ja rrugët që do bllokohen në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 14:03 05-10-2015 Ndeshja Shqipëri - Serbi, ja rrugët që do bllokohen në Elbasan

Policia ka njoftuar për masat e mara në prag të ndeshjes Shqipëri - Serbi në datën 8 tetor në Elbasan.

Në orën 08:00 të mëngjesit dhe në vijim të datës 8 tetor do të bllokohen disa akse rrugore. Segmentet rrugore ku do të ndalohet qarkullimi janë bulevardi “Aqif Pasha” dhe bulevardi “Qemal Stafa”. Gjatë gjithë ditës në të dyja këto bulevarde nuk do të lejohet parkimi i asnjë automjeti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndryshimet në Kodin e Punës: Punonjësit 200 orë shtesë në vit ose...largohen
Fjalë banale në tekstet mësimore, Ministria: Është rast i izoluar, nuk e kemi miratuar »
Article Logic
Execution time: 0.013144016265869
array(1) { ["section"]=> string(65) "ndeshja-shqiperi-serbi-ja-rruget-qe-do-bllokohen-ne-elbasan-22385" }