Ndeshja Shqipëri-Serbi, spot sensibilizues

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:52 03-10-2015 Ndeshja Shqipëri-Serbi, spot sensibilizues

Kjo foto është shkëputur nga spoti para ndeshjes Shqipëri-Serbi më 8 tetor në Elbasan Arena. Spoti sensibilizues është publikuar për tifozët shqiptarë, pas incidenteve dhe dhunës në stadiumin e Beogradit ndaj futbollistëve shqiptarë. “Më 8 Tetor, në Elbasan Arena, kryefjala duhet të jetë vetëm FUTBOLLI! Mos e prekni fushën! Jo racizmit dhe respektoni himnet! Mos u provokoni dhe mos krijoni incidente, por mbështesni fort KUQEZINJTE! Kështu ne do të fitojmë!’’, janë mesazhet e spotit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096640586853027
array(1) { ["section"]=> string(47) "ndeshja-shqiperi-serbi-spot-sensibilizues-22229" }