Ndeshjet e Shqipërisë dhe Kosovës, bëhen publike formacionet e ekipeve

Publikuar tek: sport, më 20:11 06-10-2016 Ndeshjet e Shqipërisë dhe Kosovës, bëhen publike formacionet e ekipeve

Trajneri Gianni De Biasi ka bërë formacionin zyrtar, ku siç janë bërë me dije disa ditë më parë, ndryshimet janë të dukshme.

Në 11-she do të luajë si titullar Azdren Llullaku, ndërsa do të ulet në stol Ansi Agolli në këtë ndeshje. Gjithashtu dhe Xhaka do të jetë në stol, por që bie në sy dhe Aliji në krahun e majtë të mbrojtjes.

14585501_10207382417979561_1227215677_n.jpg

Kosova do të luajë kundër Kroacisë në orën 20:45, ndeshje e vlefshme për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2018”.

Disa minuta para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare të dy skuadrave që do të ndeshen me njëra-tjetrën. Ndërkohë stadiumi “Loro Boriçi” ka filluar të mbushet me tifozë të përfaqësueses së Kosovës.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Live”, Ndeshjet Kosovë - Kroaci dhe Lihtenshtajn - Shqipëri mund t’i ndiqni këtu
Fabio Capello: Problemi i Realit është Ronaldo »
Article Logic
Execution time: 0.0086548328399658
array(1) { ["section"]=> string(75) "ndeshjet-e-shqiperise-dhe-kosoves-behen-publike-formacionet-e-ekipeve-55312" }