Ndiqni “Live” zhvillimet më të fundit nga Grushti i Shtetit në Turqi (Video)

Publikuar tek: bota, më 22:13 15-07-2016 Ndiqni “Live” zhvillimet më të fundit nga Grushti i Shtetit në Turqi (Video)

Një grusht shteti po ndodh këto momente në Turqi. Ushtria ka rrethuar Stambollin dhe qytete të tjera duke deklaruar se ka marë në dorë pushtetin.

Institucione të rëndësishme kanë rënë tashmë në dorë të ushtrisë. Ndiqni videon Live:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026235103607178
array(1) { ["section"]=> string(78) "ndiqni-live-zhvillimet-me-te-fundit-nga-grushti-i-shtetit-ne-turqi-video-46749" }