Ndizet muri i Kryeministrisë nga mesazhet e qytetarëve, por këtë herë nga protestuesit (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:44 27-02-2017 Ndizet muri i Kryeministrisë nga mesazhet e qytetarëve, por këtë herë nga protestuesit (FOTOT)

Jemi mësuar ta shohim të ndezur murin e kryeministrisë në raste festash, aktivitet i organizuar nga vetë qeveria, por sonte ky mur është ndezur nga mesazhet e protestuesve kundër qeverisë Rama.

Opozita ka lënë një numër kontakti për të gjithë qytetarët të cilët shkruan mesazhet e tyre dhe u paraqitën nëpërmjet video-projektorit në murin gjigand të kryeministrisë.

 Mirëpo, e gjithë kjo shfaqje nuk zgjati shumë. Këto janë disa nga mesazhet që u paraqitën në murin e kryeministrisë të siguruara nga newsbomb.al. Ndërkohë protesta po vijon në “Çadrën e Lirisë” në ditën e 10-të të saj.  

logo-2.jpglogo-4.jpglogo-3.jpg

17012705_1976289539268239_999751934_n.jpg17012729_1976289525934907_684798421_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fitojnë banorët e Zharrëzës/ Qeveria ndalon Bankers të punojë dhe vendos: Banorët të marrin paratë menjëherë (VENDIMET)
Prodhuesit: Mielli serb, pa cilësi. Është për biskota por përdoret për bukë »
Article Logic
Execution time: 0.012953042984009
array(1) { ["section"]=> string(97) "ndizet-muri-i-kryeministrise-nga-mesazhet-e-qytetareve-por-kete-here-nga-protestuesit-fotot-70151" }