Ndizet muri i Kryeministrisë nga mesazhet e qytetarëve, por këtë herë nga protestuesit (FOTOT)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:13 28-02-2017 Ndizet muri i Kryeministrisë nga mesazhet e qytetarëve, por këtë herë nga protestuesit (FOTOT)

Jemi mësuar ta shohim të ndezur murin e kryeministrisë në raste festash, aktivitet i organizuar nga vetë qeveria, por mbrëmë ky mur është ndezur nga mesazhet e protestuesve kundër qeverisë Rama.

 

Opozita ka lënë një numër kontakti për të gjithë qytetarët të cilët shkruan mesazhet e tyre dhe u paraqitën nëpërmjet video-projektorit në murin gjigand të kryeministrisë.

Mirëpo, e gjithë kjo shfaqje nuk zgjati shumë. Këto janë disa nga mesazhet që u paraqitën në murin e kryeministrisë të siguruara nga newsbomb.al. Ndërkohë protesta vijon në “Çadrën e Lirisë” në ditën e 11-të të saj.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armando Prenga dha dje dorëheqjen, por ja çfarë lëshoi për të Gjykata e Milanos (Dokumentet)
Për korçarët s’ka gjumë sonte, përzënë dimrin me “Natën e Bardhë” (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.01097297668457
array(1) { ["section"]=> string(97) "ndizet-muri-i-kryeministrise-nga-mesazhet-e-qytetareve-por-kete-here-nga-protestuesit-fotot-70203" }