Ndizet Pema e Festave në kryeqytet

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:32 07-12-2016 Ndizet Pema e Festave në kryeqytet

Atmosfera festive e festive të fundvitit po ndihet edhe në Tiranë.

Bashkia e Tiranës ka zbukuruar kryeqytetin me drita të shumta që do të ndriçojnë rrugët gjatë gjithë festave dhe vetëm një natë më parë janë ndezur edhe dritat e pemës së madhe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
Si feston Lul Berisha vetëm pak orë pas daljes nga qelia »
Article Logic
Execution time: 0.0088100433349609
array(1) { ["section"]=> string(40) "ndizet-pema-e-festave-ne-kryeqytet-61836" }