“Ndjehem sëmurë”, Luana Vjollca shtrohet në spital (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:54 11-12-2016 “Ndjehem sëmurë”, Luana Vjollca shtrohet në spital (Foto)

Prezantuesja Luana Vjollca është shturar në spital, mesa duket pas disa komplikacioneve jo-serioze të shëndetit.

Vetë Luana ka shpërndarë këtë fotografi ku shkruan se “ndihet sëmurë” dhe duket teksa merr infuzion, por nga çka flitet ajo është prekur nga virozat e stinës.

Screasdq3f3f3fgfgnshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02980899810791
array(1) { ["section"]=> string(58) "ndjehem-semure-luana-vjollca-shtrohet-ne-spital-foto-62320" }