Ndjekje nga Kashari në Fushë-Krujë, si u arrestua i riu që kërkohej prej kohësh nga policia (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:29 18-02-2018 Ndjekje nga Kashari në Fushë-Krujë, si u arrestua i riu që kërkohej prej kohësh nga policia (EMRI)

Një person i kërkuar prej kohësh nga policia është arrestuar ditën e sotme.

Bëhet fjalë për shtetasin Gazmend Osmani 27-vjeç, i cili ka plagosur shtetasin A.D.

Osmani është ndjekur nga policia pasi nuk iu bind urdhrit për të ndaluar. Më pas është arrestuar në afërsi të Fushë-Krujës dhe në automjet i janë gjetur dy maska dhe karikatore.

Sakaq, shtetasi T.Ll është shpallur në kërkim nga policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në flagrancë për vjedhje, shihni çfarë zbulon policia (EMRI)
Tiranë: Grinden së bashku, i ngul thikën vëllait 18-vjeçar (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.01152491569519
array(1) { ["section"]=> string(102) "ndjekje-nga-kashari-ne-fushe-kruje-si-u-arrestua-i-riu-qe-kerkohej-prej-kohesh-nga-policia-emri-110669" }