Ndocaj: Deputetët shkojnë me pushime në vendet e Botës, unë pi Chivas me Redbull në Manati

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:07 13-04-2016 Ndocaj: Deputetët shkojnë me pushime në vendet e Botës, unë pi Chivas me Redbull në Manati Deputeti Eduart Ndocaj

Përmes kësaj fotografie deputeti i Kuvendit, Eduart Ndocaj ka dashur të përcjellë kontrastin e fortë mes tij dhe kolegëve. Sipas Ndocajt, kolegët e tij shkojnë me pushime në vendet e Botës ndërsa ai pi Chivas me redbull në fshatin Manati në Lezhë.

Kështu të paktën shkruhet në faqen zyrtare të deputetit.

“Deputete shqiptare shkojne me pushime ne vendet e Botes. Eduart Ndocaj nga bota vjen e pin Chivas me Redbull ne rezidencen e tij ne Manati. Natyre e qete, zogjte qe kendojne ne koder dhe ajri i paster. Shqiperia dhe Manatia meritojne me shume”, shkruhet në postimin e faqes zyrtare të Ndocajt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjela: Shqiptarë të grabitur, edhe pak durim
Kjo puthje mes Tedi Ngjelës dhe Era Xhabaftit do t’u lërë pa fjalë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.014082908630371
array(1) { ["section"]=> string(94) "ndocaj-deputetet-shkojne-me-pushime-ne-vendet-e-botes-une-pi-chivas-me-redbull-ne-manati-37623" }