Ndocaj krijon "ankth", kërshëri dhe pafund të qeshura: Çfarë donte të thoshte në fjalinë e lënë përgjysmë (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:43 13-11-2015

Deputeti më i ri në Kuvendin e Shqipërisë Eduard Ndocaj ka mbajtur ditën e djeshme në seancë plenare fjalën e tij të parë si përfaqësues i Lezhës.

Por Ndocaj ka lënë disi në ankth kolegët e tij dhe njerëzit që e dëgjonin nga ekrani kur la përgjysmë fjalinë mbyllëse.

“Të dashur kulegë duhet të jemi më pranë qytetarëve përfaqësimi i tyre nuk bëhet duke ardhur njëherë në javë këtu në Parlament. Ju Falenderoj dhe....”, tha Ndocaj.

Kaq mjaftuar që në rrjetet sociale të shpërthejë humori.

“Çfare ka dashur të thotë:
Ju falenderoj dhe... a) ju dua shume b) gjithë të mirat c) rroftë Edi Rama që më solli këtu”, shkruan një faqe në rrjetet sociale. Për më shumë ndiqni videon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030701160430908
array(1) { ["section"]=> string(113) "ndocaj-krijon-ankth-kersheri-dhe-pafund-te-qeshura-cfare-donte-te-thoshte-ne-fjaline-e-lene-pergjysme-video-25330" }