Ndocaj ndihmon një tjetër familje të varfër: Nuk e bëj për politikë

Publikuar tek: politike, më 14:47 20-11-2015 Ndocaj ndihmon një tjetër familje të varfër: Nuk e bëj për politikë

Deputeti i Lezhës, Eduart Ndocaj ka ndihmuar sot një tjetër familje në nevojë qe jeton në kushtet e varfërisë ekstreme.

Ndocaj thotë se i ka ndihmuar ata me disa ushqime me shpenzimet e veta ndërsa shprehet se kjo “nuk është një lëvizje politike, por iniciativë për të sensibilizuar politikën për situatën e rëndë që po përjetojnë familjet shqiptare. "Iniciativa për qytetarin do të përpilojë një listë me familjet në nevojë në Qarkun e Lezhës e do ju paraqitet institucioneve shqiptare", ka thënë deputeti “kaubojs” teksa shton se “jam i vetëm dhe nuk mundem të ndihmojë tre milion e gjysmë shqiptarë".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096750259399414
array(1) { ["section"]=> string(72) "ndocaj-ndihmon-nje-tjeter-familje-te-varfer-nuk-e-bej-per-politike-25892" }