Ndocaj tallet keq me Ramën, merr kapelen dhe bllokun e i "zë vendin" për një ditë kryeministrit (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:44 21-06-2017 Ndocaj tallet keq me Ramën, merr kapelen dhe bllokun e i

Kreu i Lidhjes Demokristiane Eduard Ndocaj, i njohur si “kaubojsi” është tallur keq me spotin publicitar të kryeministrit Edi Rama.

Në rolin e “policit” Ndocaj ka dalë në rrugë dhe ka ndaluar shoferët, duke i gjobitur dhe vënë gjoba, paratë e të cilave, sipas tij, do i përdor për të blerë veshje për Ramën, në mënyrë që të heqë tutat.


Kaubojsi tallet me spotin e Edi Rames by news-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02366304397583
array(1) { ["section"]=> string(104) "ndocaj-tallet-keq-me-ramen-merr-kapelen-dhe-bllokun-e-i-ze-vendin-per-nje-dite-kryeministrit-video-83293" }