Ndocajt i vjen një denoncim me mesazh, deputeti e publikon: Theksoj se është monument kulture

Publikuar tek: politike, më 17:26 28-01-2016 Ndocajt i vjen një denoncim me mesazh, deputeti e publikon: Theksoj se është monument kulture

Është bërë e udhës tanimë që qytetarët t’i bëjnë denoncimet e tyre direkt te deputetët e zonës, madje përmes mesazheve, kjo edhe falë ndihmës që ofron teknologjia. Këtë herë, një denoncim ka mbërritur në faqen e deputetit Eduart ndocaj.

Disa foto që tregojnë dëmtime serioze të Urës së Zogut që është monument kulture, thekson Ndocaj.

“Denoncim: Sapo me erdhen keto foto qe deshmojne demtimin e rende te Ures e Zogut.
Te gjithe hekurat anesore rrethues jane prere, hequr dhe vjedhe per skrrap.
Duhet te theksojme, se Ura e Zogut eshte monumet kulture dhe nje pasure e rendesishme e historise se zhvillimit infrastruktures.
U bej thirrje autoriteve te policise te gjejne demtuesit dhe ta mbrojne kete monumente te rendesishem”, shkruhet në faqen zyrtare të Ndocajt.

d.jpg

de.jpg

depute.jpg

deputeti.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011077880859375
array(1) { ["section"]=> string(97) "ndocajt-i-vjen-nje-denoncim-me-mesazh-deputeti-e-publikon-theksoj-se-eshte-monument-kulture-31177" }