Ndodh ajo që dëshiron Shqipëria, shënon Hungaria dhe Islanda

Publikuar tek: sport, më 17:22 22-06-2016 Ndodh ajo që dëshiron Shqipëria, shënon Hungaria dhe Islanda

Deri tani çdo gjë është në favor të kombëtares shqiptare,. Edhe pse duket e pabesueshme, Hungaria i ka shënuar Portugalisë ndërsa Islanda ka shënuar kundër Austrisë.

Këto janë rezultatet që e çojnë Shqipërinë në fazën tjetër, pra nëse këto ndeshje mbyllen me rezultatin aktual, por edhe pse është vetëm minuta e 20 në të dyja ndeshjet, le të shpresojmë që do të ndodhë mrekullia. Më pas, mbetet vetëm Italia dhe Belgjika që të fitojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031866073608398
array(1) { ["section"]=> string(65) "ndodh-ajo-qe-deshiron-shqiperia-shenon-hungaria-dhe-islanda-44292" }