Ndodh edhe kjo, gjobitet për shkak të hijes së makinës (Foto)

Publikuar tek: bota, më 14:56 04-09-2016 Ndodh edhe kjo, gjobitet për shkak të hijes së makinës (Foto)

Një shofer rus është gjobitur për shkak të hijes së makinës së tij.

Ai ishte duke udhëtuar me makinën e tij në autostradë në datën 25 gusht, por një ditë më pas në adresë të tij mbërriti gjoba e çuditshme.

Në gjobë thuhej se shoferi kishte shkelur vijën e pandërprerë, por sipas fotografive nga kamerat e trafikut që i kishin shkuar si provë bashkë me gjobën, duket qartë që vetëm hija e makinës së tij e kishte shkelur vijën e bardhë.

Ai u ankua për gjobën e padrejtë dhe iu premtua se do të anulohej pasi ishte një defekt teknik i kamerës.

asd333tggot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prestigjozja “The Independent”: Nënë Tereza u shpall shenjtore, por akademikët thonë se ajo nuk ishte kaq e shenjtë
Autobusi përplaset me autobotin, dhjetëra të vdekur nga aksidenti tragjik »
Article Logic
Execution time: 0.0091631412506104
array(1) { ["section"]=> string(64) "ndodh-edhe-kjo-gjobitet-per-shkak-te-hijes-se-makines-foto-51849" }