Ndodh edhe kjo në lokalet shqiptare, “shokon” ajo që shkruhet në faturë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:16 01-02-2017 Ndodh edhe kjo në lokalet shqiptare, “shokon” ajo që shkruhet në faturë (FOTO)

Kemi dëgjuar pa fund çudira dhe kjo është e radhës. Nuk e kemi ditur deri më sot që në lokale mund të ketë një artikull i quajtur "fëmijë".

Moderatori i emisionit “XING ME ERMALIN” e ka ndarë me ndjekësit e tij faturën me artikullin e pa dëgjuar më parë teksa shkruan me ironi “Na bëj një fëmijë me qumësht të ftohtë”. Po çfarë pije mund të jetë kjo me emrin "fëmijë" dhe që kushton 150 lekë?

fatura.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095009803771973
array(1) { ["section"]=> string(79) "ndodh-edhe-kjo-ne-lokalet-shqiptare-shokon-ajo-qe-shkruhet-ne-fature-foto-67376" }