Ndodh! Ermal Mamaqi tregon arsyen pse Ami e refuzon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:28 26-01-2020 Ndodh! Ermal Mamaqi tregon arsyen pse Ami e refuzon

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur në showbiz-in shqiptar, pavarësisht viteve që shkojnë.

Publiku gjithmonë dëshiron që ta shoh çiftin bashkë, edhe pse projektet e tyre janë jo në pak raste të veçanta.

Së fundmi, Ermali ka realizuar filmin e tij më të ri ‘I love Tropoja’, i cili pritet të jetë një sukses i vërtetë.

I ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’, ai është pyetur nëse në filmin e ardhshëm do të ftojë edhe Amin. Ermali i ka surprizuar të gjithë me përgjigjen, duke treguar se i ka propozuar bashkëshortes të luajë në filmat e tij, por ajo nuk pranon.

‘I kam thënë Amardës hajde, hajde nuk do të vijë. Nuk i pëlqen shumë të duket në kinema’, tha Mamaqi.

ora.jpg77d8ac793aac97eb22dddc02e573d235_L.jpgauto_ami-ermal1538999711.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068418979644775
array(1) { ["section"]=> string(57) "ndodh-ermal-mamaqi-tregon-arsyen-pse-ami-e-refuzon-193166" }