Ndodh në AMERIKË/ Gruaja përplas qëllimisht me makinë një vajzë të mitur sepse… i dukej si meksikane

Publikuar tek: bota, më 16:40 21-12-2019 Ndodh në AMERIKË/ Gruaja përplas qëllimisht me makinë një vajzë të mitur sepse… i dukej si meksikane

Ndodh në SHBA. Nicole Marie Pool ka pranuar se ka goditur qëllimisht me makinë një vajzë 14 vjeçare vetëm sepse dukej si “meksikane”.

Shtetësja amerikane ka pranuar aktin ndaj 14 vjeçares e cila ka qenë duke ikur në shkollë kur gruaja e ka përplasur me makinë dhe u largua nga vendi i ngjarjes për të humbur gjurmët.

Por vetëm 15 minuta, pasi iku me shpejtësi, efektivët arritën ta prangosnin dhe tashmë ajo akuzohet për tentativë vrasje.
14 vjeçarja ka marrë plagë në trup pas goditjes por ia ka dalë të jetojë.

Edhe para trupës gjykuese, gruaja ka shpërthyer në ofendime ndaj amerikano-latinëve.

kfjgifg.png

gggggggggg.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013300895690918
array(1) { ["section"]=> string(105) "ndodh-ne-amerike-gruaja-perplas-qellimisht-me-makine-nje-vajze-te-mitur-sepse-i-dukej-si-meksikane-190027" }