Ndodh në Beograd! Po pinin kafe, thyhet akuariumi (VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 14:00 13-03-2019 Ndodh në Beograd! Po pinin kafe, thyhet akuariumi (VIDEO)

Këto pamje po bëjnë xhiron e rrjetit ditët e fundit, shkruan Newsbomb.al.

Në kryeqytetin e Serbisë, Beograd dy burra ndodheshin duke pirë kafe në një kafene dhe për një moment xhami i akuariumit që ndodhej pas tyre u thye, ndërsa i gjithë uji i mbuloi.  

Ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë së lokalit. Pronarët kanë kërkuar falje pasi kjo ngjarje s'ka ndodhur asnjëherë tjetër.

Nga ana tjetër duket se akuariumi ishte bosh, pasi nuk doli asnjë peshk.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065169334411621
array(1) { ["section"]=> string(60) "ndodh-ne-beograd-po-pinin-kafe-thyhet-akuariumi-video-156287" }