NDODH në EMISION: Alfred Lela ul pantallonat dhe del me brekë para kryeministrit Edi Rama: Ja shenjat e dhunës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:25 21-05-2020 NDODH në EMISION: Alfred Lela ul pantallonat dhe del me brekë para kryeministrit Edi Rama: Ja shenjat e dhunës

Ndodh drejtpërdrejt në “skenën teatrale” të emisionit, analisti ul pandallonat dhe i tregon shenjat e dhunës kryeministrit Edi Rama.

Rama ka mohuar vazhdimisht dhunën e ushtruar ndaj protestuesve kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, çka e ka revoltuar analistin Alfred Lela duke e detyruar të tregojë “live” shenjat e dhunës.

Ai është çuar në këmbë dhe ka ulur pandallonat, duke i thënë Ramës “Ja ku i ke. Do të shohësh shenjat? Ja ku i ke”.

“Ti mund t’i heqësh pantallonat”, i tha Rama. “I heq se nuk më vjen turp nga ty”, iu përgjigj Lela.

gdfhdfhjdfhdfh.jpg

sdgsgsdgsdgsdg.jpg

dfgdfgdfgdfg.jpg

dgfsdfsdgsdg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096700191497803
array(1) { ["section"]=> string(115) "ndodh-ne-emision-alfred-lela-ul-pantallonat-dhe-del-me-breke-para-kryeministrit-edi-rama-ja-shenjat-e-dhunes-207323" }