Ndodh në Las Vegas, burri dhunon gruan dhe e lëpin për t'i ngjitur koronavirusin

Publikuar tek: bota, më 19:37 06-04-2020 Ndodh në Las Vegas, burri dhunon gruan dhe e lëpin për t'i ngjitur koronavirusin Jim Hill dhe Lori Lee

E pabesueshme ajo që ndodh në Las Vegas, ku një ish-lojtar i NFL-së ka lëpirë gruan e tij për t’i ngjitur koronavirusin, pasi mendonte se ishte i infektuar.

Siç raporton “TMZ Sports”, Jim Hill, tashmë komentator i famshëm ka pasur një debat me bashkëshorten e tij në shtëpinë e tyre në Los Angeles.

Bashkëshortja e tij,Lori Lee e ka denoncuar menjëherë burrin e saj, teksa ka treguar se u shtri në dysheme për t’u mbrojtur nga ai duke menduar se do e godiste.

Por, ai e ka ngritur në këmbë duke e vendosur pas muri, ku dhe i ka lëpirën fytyrën me qëllimin që t’i transmetonte virusin Covid-19, sepse mendonte se ishte i infektuar pas një udhëimit në Las Vegas.

Gjykata ka vendosur një urdhër mbrojtjen për Lee dhe Hill s’mund t’i afrohet deri në përfundim të procesit gjyqësor.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010071039199829
array(1) { ["section"]=> string(86) "ndodh-ne-las-vegas-burri-dhunon-gruan-dhe-e-lepin-per-t-i-ngjitur-koronavirusin-201630" }