Ndodh në Plazhin e Skalierës, Shëngjin!

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:28 09-08-2017 Ndodh në Plazhin e Skalierës, Shëngjin!

Një pamje aspak e këndshme nga plazhi i Skalierës, 3 kilometra në periferi të Shëngjinit, ka tërhequr vëmendjen e vizitorëve. Një lopë, futur mes mbeturinave të lëna në një cep të rrugës si pa të keq, ushqehet me mbetjtet  e lëna nga vetë dora e njeriut.

Qytetari, ka raportuar në newsbomb.al, duke u shprehur i shqetësuar, “Ja çfarë hamë dhe pimë. Kështu na rrezikohet jeta”.

Mbetjet e lëna vend e pa vend dhe moskontrolli nga ana e pronarëve të bagëtive shkakton sëmundje të rënda te vet bagëtitië, por që ndikon dhe te shëndeti i njeriut nëpërmjet konsumit të bulmetit por dhe mishit. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Diçka e pazakontë ka ndodhur në qiellin e Tiranës (FOTO)
Skandal në klubet e natës në Sarandë »
Article Logic
Execution time: 0.011497020721436
array(1) { ["section"]=> string(43) "ndodh-ne-plazhin-e-skalieres-shengjin-88611" }