'Ndodh rrallë', Besi surprizon jo vetëm publikun por edhe Xhensilën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:07 16-11-2019 'Ndodh rrallë', Besi surprizon jo vetëm publikun por edhe Xhensilën

Bes Kallaku ishte i ftuar pasditen e djeshme tek ‘Rudina’, ku foli për filmin ‘Falco’ e tregoi sakrificat që ka bërë për të xhiruar këtë film.

Besi tregoi se i është dashur të qëndrojë larg familjes dhe gjatë kësaj periudhe ia ka ndjerë shumë mungesën Ajkës.

Për këtë ka reaguar edhe Xhensila, e cila ajo ka postuar në Instastory një foto nga emisioni dhe shkruan: ‘Kaq serioz në një intervistë, e rrallë!’.

Mesa duket Besi nuk ka surprizuar  vetëm  publikun, por edhe abshkëshorten e tij  Xhensilën. Kujtojmë që së fundmi, këngëtarja ka deklaruar se dëshiron katër fëmijë, dy djem dhe dy vajza.

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02413010597229
array(1) { ["section"]=> string(71) "ndodh-rralle-besi-surprizon-jo-vetem-publikun-por-edhe-xhensilen-186106" }