NDODH TANI: Blindi me para ngec në Laprakë, policët privatë fusin thasët brenda por makina nuk ndizet

Publikuar tek: aktualitet, më 13:02 17-02-2017 NDODH TANI: Blindi me para ngec në Laprakë, policët privatë fusin thasët brenda por makina nuk ndizet

Një rast flagrant i kapur nga newsbomb.al para pak minutash. Në zonën e Laprakës në Tiranë, një bankë e nivelit të dytë po tenton të transportojë para në kushte sigurie zero.

Siç duket nga fotot, policët e sigurisë së një kompanie private po fusin në makinën e blinduar thasët me para por ndodh e papritura: Makina nuk ndizet.

Në fakt nuk jemi të sigurtë nëse kjo është e papritur apo një ngjarje e paralajmëruar në kushtet kur prej kohësh tanimë është ngritur alarmi i kushteve të sigurisë që ofrojnë këto kompani. Pra, mjete të amortizura, policë të keqpaguar dhe siguri zero.

Historia përsëritet...

blind.jpg

blind1.jpg

blind2.jpg

 blind3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alban Zusi: Call Centrat po atrofizojnë totalisht inteligjencën e rinisë shqiptare
Grabiti kazinonë nën kërcënimin e armës, arrestohet 26 vjeçari në Tiranë (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.010434150695801
array(1) { ["section"]=> string(105) "ndodh-tani-blindi-me-para-ngec-ne-laprake-policet-private-fusin-thaset-brenda-por-makina-nuk-ndizet-69037" }