Ndoqën kamionin, por ajo çfarë policia gjen brenda i vë në kërkim të drejtuesit të mjetit

Publikuar tek: aktualitet, më 07:56 05-04-2017 Ndoqën kamionin, por ajo çfarë policia gjen brenda i vë në kërkim të drejtuesit të mjetit

Ditën e djeshme, në lagjen "Kastriot", efektivët e Komisariatit të Policisë Fier u vunë në ndjekje të një automjeti të dyshimtë të tipit "Man" me targa "AA 814 AS".

Gjatë ndjekjes, drejtuesi braktisi mjetin dhe u largua.

Por nga kqyrja e kamionit rezultoi se brenda tij ndodhej një karelë dhe një mjet lundrues "gomone" rreth 7 metra me një motorr 350 Kv.

 Policia bën me dije se nga hetimet paraprake dhe puna e bërë, rezulton se automjeti kamion dhe mjeti lundrues, dyshohen të jenë trafikuar.

Policia po punon për kapjen e autorit të shpallur në kërkim, shtetasit Z.K i cili braktisi kamionin.

17813992_10209452900901472_1831883081_n.jpg17813859_10209452900701467_143054701_n.jpg17806983_10209452900781469_947591038_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spahiu: Në 4 vjet Rama u takua 7 herë me serbin Vuçiç dhe asnjëherë me shqiptarin Lulzim Basha
Po transportonte lëndë narkotike me kafshë drejt shtetit fqinj, policia sekuestron 52 kile drogë dhe vihet në kërkim të autorit »
Article Logic
Execution time: 0.0099899768829346
array(1) { ["section"]=> string(94) "ndoqen-kamionin-por-ajo-cfare-policia-gjen-brenda-i-ve-ne-kerkim-te-drejtuesit-te-mjetit-74147" }