Ndryshime DRASTIKE në Tv Klan: Zbulohet çfarë do të ndodhë me emisionet e Bes Kallakut dhe Marina Vjollcës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:07 11-07-2019 Ndryshime DRASTIKE në Tv Klan: Zbulohet çfarë do të ndodhë me emisionet e Bes Kallakut dhe Marina Vjollcës

Lajme të reja vijnë nga Televizioni Klan, duket se me fillimin e sezonit të ri në shtator do të ketë edhe ndryshime në programacion.

Mirëpo ‘Indeksonline’ zbulon se do të ketë edhe ndryshime edhe në moderatorët e emisioneve.

Pritet që aktorët e humorit Besart Kallaku dhe Olsi Bylyku do të kenë një program në prime time, në orën 20:00.

Por, surpriza do të jetë Marina Vjollca, e cila pas dy vitesh mungesë në ekran, do t’i bashkohet djemve në programin e tyre.

Ende nuk dihet se cili është emisioni që do të bëjë bashkë Marina Vjollcën, Bes Kallakun dhe Olsi Bylykun, megjithatë pritet që të jetë një sukses i vërtetë.

Ndërkohë pak muaj më parë Marina u përfol se do të nis një emision me gazetarin Eraldo Rexho, por akoma nuk dihet se çfarë ka ndodhur me atë projekt.

331674.jpg

-640-0-5bb9fae917a33.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010792970657349
array(1) { ["section"]=> string(112) "ndryshime-drastike-ne-tv-klan-zbulohet-cfare-do-te-ndodhe-me-emisionet-e-bes-kallakut-dhe-marina-vjollces-171896" }