Ndryshime edhe te Procesi Sportiv? Flet Edi Manushi

Publikuar tek: sport, më 15:01 30-08-2016 Ndryshime edhe te Procesi Sportiv? Flet Edi Manushi

Një ndër emisionet më të ndjekur sportiv në Shqipëri, “Procesi Sportiv”, do të rikthehet në ekranet shqiptare në muajin shtator, kur pritet që të nisë dhe gara për kampionation e Kategorisë Superiore.

Në këtë “talk-show” ndryshimet pritet që të ketë, ashtu si çdo vit, por pjesa që do të mbetet e paprekur do të jetë ajo e drejtuesve të emisionit, Edi Manushit dhe Marina Vjollca, të cilët janë dhe të parët që e kanë startuar këtë emision. Edhe pse u përfol se një nga të dy moderatorët do të largohej, kjo gjë nuk do të ndodhë.

Gjithçka është konfirmuar nga vetë Manushi, i cili për “newsport.al” u shpreh: “Nuk do të ketë ndryshime te moderatorët e emisionit, do të jemi unë dhe Marina”.

Sa i përket pjesës tjetër, se kush do të jetë opinionist apo specialist futbolli dhe i moviolës, pritet që të ketë ndryshime. Këto pozicione gjatë viteve të fundit janë mbajtur nga Redi Jupi, Bujar Pregja dhe Gëzim Sinemati.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090270042419434
array(1) { ["section"]=> string(56) "ndryshime-edhe-te-procesi-sportiv-flet-edi-manushi-51317" }