Ndryshime në Policinë e Elbasanit, caktohet shefi i ri i krimeve (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:48 22-01-2021 Ndryshime në Policinë e Elbasanit, caktohet shefi i ri i krimeve (EMRI)

Kreu i sektorit të krimeve në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit është vendosur Faik Ruko.

Më përpara këtë pozicion e mbante Sokol Novaku. Sipas informacioneve për mediat, tashmë Novaku është transferuar në Gramsh, në të njëjtin pozicion.

Elbasani është një ndër qytetet e njohura për përplasje mes bandave kriminale.

Vitet e fundit janë ekzekutuar shumë pjesëtarë të bandave, apo familjarë të tyre dhe pjesa më e madhe e krimeve kanë mbetur pa autor.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Duhet të paguash një person në nivel Ministrie…”, zbardhen përgjimet e megaoperacionit në Itali, lidhjet e Ndraghetas në Shqipëri: Korrupsion total, bëhen tendera pa garë (E PLOTË)
Përgjysmimi i çmimit të naftës për fermerët, Veliaj: Lajm i mirë për Tiranën, ku janë numri më i madh i fermave »
Article Logic
Execution time: 0.014283895492554
array(1) { ["section"]=> string(75) "ndryshime-ne-policine-e-elbasanit-caktohet-shefi-i-ri-i-krimeve-emri-235965" }