Ndryshime në qeverinë 'Rama', Plarent Ndreca merr postin e rëndësishëm

Publikuar tek: aktualitet, më 08:14 18-07-2019 Ndryshime në qeverinë 'Rama', Plarent Ndreca merr postin e rëndësishëm

Raportohen ndryshime në qeverinë Rama.

Ndryshimet janë bërë të ditura këtë mëngjes, ku mësohet se Plarent Ndreca është emëruar Sekretar i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme.

Më herët ai ka mbajtur poste të rëndësishme në Ministrinë e Arsimit dhe në atë të Mjedisit.

Sakaq, Ndreca zëvendëson në këtë detyrë Dritan Palnikajn, i cili ka marrë postin e këshilltarit të kryeministrit Edi Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071818828582764
array(1) { ["section"]=> string(74) "ndryshime-ne-qeverine-rama-plarent-ndreca-merr-postin-e-rendesishem-172568" }