Ndryshime në strukturat e Policisë, largohet zv.drejtori i Rendit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:49 15-06-2015 Ndryshime në strukturat e Policisë, largohet zv.drejtori i Rendit

Vazhdojnë ndryshimet në strukturat e policisë së shetit. Zv.drejtori i Rendit Ard Veliu është shkarkuar nga ky pozicion dhe është emëruar  drejtor i shkollës bazë në Akademi. Në vend të tij është emëruar Edmond Meshini.Burime nga policia bëjnë me dije se do të ketë edhe ndryshime të tjera në strukturën e policisë së Shtetit. Meshini mbante postin e shefit të Krimeve në Komisariatin nr.5

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kokaina e zbuluar në anijen malazeze me destinacion Shqipërinë, prokuroria çon në gjykatë kolumbianin Triana
Aksidentohet rëndë dhe mbetet i shtrirë në rrugë. Ambulanca vjen pas 40 minutash. Video flagrante »
Article Logic
Execution time: 0.010785102844238
array(1) { ["section"]=> string(70) "ndryshime-ne-strukturat-e-policise-largohet-zv-drejtori-i-rendit-13647" }