Ndryshimet e ‘bujshme’ në Portokalli, iku Xhemi Shehu, vjen Eneda Tarifa

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:14 22-09-2020 Ndryshimet e ‘bujshme’ në Portokalli, iku Xhemi Shehu, vjen Eneda Tarifa Xhemi Shehu-Eneda Tarifa

Portokallia është përfolur shumë për ndryshimet e thëna dhe të pathëna lidhur me largimet e aktorëve të saj.

Sigurisht u përfol edhe nëse portokallia këtë sezon do të shfaqej në Top-channel apo jo.

Dhe pas gjithë këtij strumbullari, u kuptua që ky spektakël do të vazhdojë rrugëtimin e vet aty ku e nisi.

U konfirmua nga vetë xhemi Shehu për largimin si prezantuese por deri më sot nuk e dinim se më cilën do të zëvendësohej.

Lajmi u konfirmua nga revista ’Who’ që bën me dije se prezantuese e këtij sezoni do të jetë Eneda Tarifa.

Ok, paskemi një rikthim të Enedës në Portokalli ku duhet thënë na ka munguar me prezencën e saj sidomos në televizion.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011325120925903
array(1) { ["section"]=> string(75) "ndryshimet-e-bujshme-ne-portokalli-iku-xhemi-shehu-vjen-eneda-tarifa-221233" }