Ndryshimet në qeveri sjellin Ramën me profil të ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:17 16-02-2016 Ndryshimet në qeveri sjellin Ramën me profil të ri

Pas lëvizjeve  më të fundit në qeveri kryeministri Edi Rama ka vendosur të bëjë një tjëtër ndryshim.

Rama ka ndryshuar foton e tij të profilit, e cila është pëlqyer dhe komentuar shumë nga fansat.

Ngjyra jeshile në kravatë, e cila quhet ndryshe edhe ngjyra e shpresës bie në sy në profilin e ri të kryeministrit Rama ku nëpërmjet saj përcillet pozitivitet dhe shpresë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032523155212402
array(1) { ["section"]=> string(56) "ndryshimet-ne-qeveri-sjellin-ramen-me-profil-te-ri-32745" }