Ndryshimi drastik i Julian Dedës, pas 11 vitesh bëhet ‘njeri’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:03 13-05-2019 Ndryshimi drastik i Julian Dedës, pas 11 vitesh bëhet ‘njeri’ Julian Deda

Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka pësuar një ndryshim drastik në pamjen e tij.

Juli gjithnjë ka qenë një fizik i madh, me kile të tepërta, deri në momentin që vendosi të ndryshojë stilin e jetesës dhe mënyrën se si dukej.

Sot, pas 11 vitesh, aktori duket tepër elegant dhe në formë.

‘E tmerrshme. Në 11 vjet u bëra njeri...’, shkruan aktori, i cili muaj më parë i është nënshtruar procedurës së balonit gastrik në klinikën 'Dermolife'.

Pikërisht, si rezultat i kësaj ndërhyrjeje, të cilën aktori e ka zbuluar më herët për ndjekësit e tij, ai ka këtë formë të shkëlqyer fizike që ka sot.

se.jpg

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072369575500488
array(1) { ["section"]=> string(65) "ndryshimi-drastik-i-julian-dedes-pas-11-vitesh-behet-njeri-164126" }