Ndryshimi ‘drastik’ i pamjes, Xhensila Myrtezaj ‘shuplakë’ dyshuesve: Askush nuk ka të drejtë të vjellë mbi imazhin tim, fytyra dhe trupi im janë të paprekura nga operacionet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:40 23-09-2020 Ndryshimi ‘drastik’ i pamjes, Xhensila Myrtezaj ‘shuplakë’ dyshuesve: Askush nuk ka të drejtë të vjellë mbi imazhin tim, fytyra dhe trupi im janë të paprekura nga operacionet

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj vazhdon e përflitet jo vetëm për sukseset e padiskutueshme muzikore por edhe për pamjen e saj të ‘ndryshuar’.

 

Përmes një statusi në instagram, Xhensila ‘nuk duroi më’ dhe iu përgjigj dyshuesve.

Këngëtarja shkruan ‘gjerë e gjatë’ duke e lidhur pamjen e saj me fillimit e karrierës muzikore te ‘Gjeniu i vogël’.

“Fytyra dhe trupi im në moshën e këtij momenti, janë po aq të paprekura nga operacionet plastike sa sot. Kam trokitur në parukeri e në palestër dhe kam dalë entuziaste për reagimin e publikut”, shkruan Xhensila duke treguar në këtë mënyrë se ndryshimi i saj në pamje vjen si rezultat I make-upit apo edhe palestrës.

“Megjithatë njerëzit kanë hedhur në erë çdo derë shpifjeje dhe unë nuk kam reaguar.ndërkohë jam njeri publik por ko nuk I jep të drejtë askujt që të vjellë mbi imazhin tim(e të askujt) mërzitjet dhe mllefet personale. Kam respekt për skepticizmin, kam respekt për pyetjet e sinqerta por nuk kam respekt për fenomenin e shpifjes pa masë vetëm sepse përtohet që të vëzhgohet përpara se të flitet”, shkruan ndër të tjera Myrtezaj duke i dhënë një ‘shuplakë’ të gjithë atyre që flasin ose shpifin sipas saj pa fakte.

119991002_1816194798530752_5398571952735647973_n.jpg107787977_596209831097887_83635721348489084_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011019945144653
array(1) { ["section"]=> string(174) "ndryshimi-drastik-i-pamjes-xhensila-myrtezaj-shuplake-dyshuesve-askush-nuk-ka-te-drejte-te-vjelle-mbi-imazhin-tim-fytyra-dhe-trupi-im-jane-te-paprekura-nga-operacionet-221333" }