Ndryshimi drastik i Rozana Radit, bëhet brune dhe ngjan kaq ndryshe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:00 22-01-2019 Ndryshimi drastik i Rozana Radit, bëhet brune dhe ngjan kaq ndryshe

Prej kohësh këngëtarja e njohur Rozana Radi bënte pjesë në grupin e bjondeve.

Por mesa duket, tashmë këngëtarja  vendosi të bënte ndryshimin drastik.

Ajo i është kthyer ngjyrës së saj origjinale, gështenjës së errët.

Përmes disa postimeve në Instagram, Rozana tregoi se tashmë është 'zyrtarisht' brune dhe duhet të mësohemi me pamjen e saj të re.

Ashtu si bjonde edhe brune Rozana duket shumë bukur.

rozanatgg.png

50127068_382113102366199_5567590774954052499_n-820x1024.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0049600601196289
array(1) { ["section"]=> string(73) "ndryshimi-drastik-i-rozana-radit-behet-brune-dhe-ngjan-kaq-ndryshe-149804" }