Ndryshimi i befasishëm në ‘look’, Sabiani tregon kush e ‘detyroi’ të transformohet: Vajza ime Keisi më tregoi...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:06 31-05-2020 Ndryshimi i befasishëm në ‘look’, Sabiani tregon kush e ‘detyroi’ të transformohet: Vajza ime Keisi më tregoi... Sabiani

Këngëtari i njohur, Sabiani, ditët e fundit është shfaqur me një pamje tërësisht të re, si asnjëherë më parë.

 Ai ka bërë një tranformim total të flokëve me të cilat i ngjan reperit të njohur Tekashi 69. I pyetur nga “Panorama Plus” se si i lindi ideja për të bërë një ndryshim të tillë drastik në pamje, Sabiani tha se ideja erdhi nga vajza e tij Keisi.

“Të them të drejtën, as e njoh fare reperin 6ix9ine, por vajza ime Keisi më tregoi flokët e tij dhe më pëlqyen shumë. Çudi si s’më kishte shkuar ndërmend më parë”, tha ai, ndërsa shtoi se për ti bërë flokët me këto ngjyra i janë dashur 6 orë. “Është kaq gjë e thjeshtë dhe e bukur. Edhe pse për këtë ndryshim të ngjyrës m’u desh të shpenzoja 6 orë”, shtoi Sabiani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099120140075684
array(1) { ["section"]=> string(110) "ndryshimi-i-befasishem-ne-look-sabiani-tregon-kush-e-detyroi-te-transformohet-vajza-ime-keisi-me-tregoi-208519" }