Ndryshimi i madh në takimin Obama-Putin, dhe Trump-Putin (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:37 12-07-2017 Ndryshimi i madh në takimin Obama-Putin, dhe Trump-Putin (Video)

Një prej mediave elektronike më të mëdha në Rusi, "RT", ka publikuar një video ku vë në dukje ndryshimin e madh në atmosferën e takimit mes ish presidentit amerikan Barack Obama me homologun rus, si dhe presidentit të tanishëm Donald Trump, në takimin e parë zyrtar me Vladimir Putin.

Video tregon fytyrat e zymta të dy liderave, Obama dhe Putin, ndërsa atmosfera në takimin mes Trump dhe Putin duket shumë herë më e ngrohtë, teksa ata të dy nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë dhe batuta.

Rusia kërkon me ngulm marrëdhënie më të mira me SHBA-të, dhe mbështetjen për Donald Trump e besimin se ai mund të jetë i duhuri, e ka shprehur hapur. /Newsbomb.al

Ndiqni Videon:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Megaoperacion në Itali, kapen mbi 800 kile drogë shqiptare, ish-kreu i LSI sulmon Dritan Demirajn: Janë bashkë...
Alarmante në shkolla, adoleshenti vret veten në lojën "Blue Whale", përhapet fenomeni i errët »
Article Logic
Execution time: 0.0092730522155762
array(1) { ["section"]=> string(67) "ndryshimi-i-madh-ne-takimin-obama-putin-dhe-trump-putin-video-85919" }