Ndryshojnë drejtuesit e disa komisariateve në Tiranë, ja emrat e rinj

Publikuar tek: aktualitet, më 11:17 30-06-2015 Ndryshojnë drejtuesit e disa komisariateve në Tiranë, ja emrat e rinj

Disa nga Komisariatet e Policisë së Tiranës do ndryshojnë drejtuesit e tyre. Ndryshimet i takojnë komisariatit numër 1, 2, 3 dhe 6.

Kështu shef i komisariatit numër 1 do të jetë Agim Hoxha, në drejtimin e komisariatit numër 2 do të jetë Artion Duka, shef i komisariatit numër 3 Elton Alushi dhe Gëzim Zhupa do të jetë në drejtimin e komisariatit numër 6.

Ndryshime pritet të ndodhin edhe në sektorët dhe sesionet e DP në Tiranë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « MEGA-OPERACIONI / Sekuestrohet 1 ton e 283 kile drogë në Karaburun, tentuan ta trafikonin drejt Italisë (FOTOT)
Qëlloi me thikë babain e moshuar, arrestohet 45-vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.011518955230713
array(1) { ["section"]=> string(74) "ndryshojne-drejtuesit-e-disa-komisariateve-ne-tirane-ja-emrat-e-rinj-14977" }