Ndryshon modelin e flokëve, a do e njihni këtë këngëtare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:21 15-07-2016 Ndryshon modelin e flokëve, a do e njihni këtë këngëtare

Pas eksperimenteve të shumta me look-un e saj këngëtarja vjen ndryshe.

Ky është modeli i ri I flokëve të Dafina Zeqirit. Ajo ngjan shumë trendy, me stilin e ri. Dafina ka bërë disa ndëryrje në fytyrë, si dhe disa modele të ndryshme flokësh. Dafi ka ndryshuar ndër vite. Po ta krahasojmë me Dafin në fillim të karrierës së saj, ajo ngjan si një tjetër peson.

dafina_zeqiri_ok.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03038501739502
array(1) { ["section"]=> string(61) "ndryshon-modelin-e-flokeve-a-do-e-njihni-kete-kengetare-46722" }