Ndryshon pamja te Kryeministria. Ja si duket ajo tani

Publikuar tek: aktualitet, më 17:44 14-11-2015 Ndryshon pamja te Kryeministria. Ja si duket ajo tani

Kryeministria tashmë është veshur me ngjyrat e flamurit francez.

Bluja, e bardha dhe e kuqja kanë ndryshuar pamjen e godinës kryeministrore.

Këto ngjyra janë projektuar me një sistem ndriçimi posaçërisht për t’u solidarizuar e për të mbështetur Francën në këtë moment të vështirë të saj pas sulmeve terroristë  të koordinuara që i morën jetën 128 personave. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet Ervis Martinaj, autori i dyshuar për vrasjen e Enton Nikajt
Lotë, qirinj dhe lutje në Tiranë për viktimat e sulmeve në Paris »
Article Logic
Execution time: 0.011437892913818
array(1) { ["section"]=> string(58) "ndryshon-pamja-te-kryeministria-ja-si-duket-ajo-tani-25433" }