Në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, Sokol Balla jep LAJMIN e madh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 17-02-2019 Në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, Sokol Balla jep LAJMIN e madh

Me rastin e 11 vjetorit të Paraësisë së Kosovës, gazetari i njohur Sokol Balla ka ururar të gjithë shqiptarët.

Në këtë ditë të rëndësishme, Balla ka vendosur të japë një lajm mjaft të bukur.

'Urime Kosove, nga shtetasi yt me i i ri', shkruan gazetari, tesksa bën me dije se ka aplikuar për nënshtetësinë kosovare dhe e ka përfituar atë.

Gjithashtu Balla ka publikuar edhe dokumentin e dhënies së shtetësisë nga Kosova.

gfjgk.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036302089691162
array(1) { ["section"]=> string(75) "ne-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves-sokol-balla-jep-lajmin-e-madh-153143" }